Warsztat Mechaniki, Sprzętu budowlanego, Koparek, Motocykli, Elektryki w Sprzęcie budowlanym, Mechanik Aut Elektrycznych, Diesel, Diagnostyka, Mechanika dla sprzętu budowlanego, Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników motocyklowych.

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik z Dojazdem do Domu!
Tel: +48 570 933 114

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Mobilny Mechanik dojazd do 30 min!

Wybierz opcje Mechanika z dojazdem do domu!

Mobilny Mechanik +48 570 933 114

Naprawa Samochodów Hybrydowych, Elektrycznych, Diesel, LPG, Adblue, Dostawczych, Quadów, Skuterów Wodnych, Motocykli, Sprzętu Budowlanego i Koparek w całej Polsce.

Mechanik z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Bezpośredni Tel: Technik Michał
(+48) 570 933 114

Mechanik z Dojazdem Kraków

Godź otwarcia od 6.00 do 17.00 Poniedziałek-Piątek  

Najtaniej w Krakowie

Lub Wybierz mechanika z Dojazdem po 17.00 oraz w Sobotę i Niedzielę


Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi: Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed zakupem przez mechanikaSprawdzanie samochodu w Warszawie przed zakupem – Zamów naszego specialistę od motoryzacji do swojego domu. 

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat. Spuszczanie paliwa Warszawa

[ad_1]

Jak wszyscy wiecie, mam umowę z Home Depot. Co kwartał przysyłają mi narzędzia, sprawdzam je i przeglądam te, które mają sens dla naszej społeczności. W zeszłym kwartale rozdałem kilka narzędzi z programu Prospective. W tym kwartale rozdam jeszcze kilka narzędzi. Ze względu na termin SEMA i koniec kwartału rozdanie będzie opóźnione. Poniżej wymieniono wszystkie narzędzia zawarte w Prospekcie III kwartału i kilka krótkich przemyśleń na temat każdego z nich.

Zastrzeżenie ~ Ten post jest płatnym partnerem The Home Depot. Narzędzia zostały dostarczone do Humble Mechanic za darmo. Linki do produktów zawartych w tym poście są linkami partnerskimi do The Home Depot. Informacje wymienione w opisie produktu są albo moim osobistym doświadczeniem, albo informacjami dostarczonymi przez producenta narzędzi lub The Home Depot

Narzędzia:

Światła LED Husky

Światła LED Husky
Najpierw mamy wybór świateł LED Husky. Jeśli jesteś w społeczności przez jakiś czas, wiesz, że uwielbiam rozwiązania oświetleniowe. Te trzy światła Husky to świetna wartość. Lampka do krążka i lampka z klipsem za 9,97 USD. Reflektor kosztuje 14,97 USD. Teraz nie jestem największym fanem reflektorów samochodowych, ale używam ich w domu. Nie lubiłem też pracować obok faceta, który używał czołówki. Za każdym razem, gdy patrzył w moją stronę, twarz była pełna światła. Za cenę i fakt, że są dostarczane z bateriami, są to dobry zakup.

~ Latarka czołowa Husky
~ Husky Puck Lekki
~ Husky Clip Light

Makita 18v Subkompaktowy 3/8" Uderzenie

Makita 18v SubCompact 3/8 ″ Impact (wkrótce rozdaje)
To narzędzie, które z radością przetestowałem. Jednym z pierwszych narzędzi, jakie kiedykolwiek sprawdziłem dla Humble Mechanic, była moja wiertarka i zestaw udarowy Makita. Ten wpływ kosztuje 159,00 USD za samo narzędzie. Kompaktowa konstrukcja jest bardzo atrakcyjna. Powiem, że przy maksymalnej mocy 130 funtów na stopę momentu obrotowego naprawdę oczekiwałem więcej. Jeśli posiadasz już narzędzia na tej platformie akumulatorowej, może to być dobry dodatek do skrzynki narzędziowej. Uważam, że zakup narzędzia z sześciokątem 1/4″ jest lepszym zakupem. Jest bardziej uniwersalny niż zamknięcie w napędzie 3/8″.

~ Makita 18v Subkompaktowy wpływ
~ Bateria i ładowarka Makita 4.0ah


Zestaw wiertarek/udarów Milwaukee M18 Fuel 18v
Zestaw wiertarek/udarów Milwaukee M18 Fuel 18v (Rozdaj wkrótce)
Szczerze wierzę, że Milwaukee jest jedyną marką elektronarzędzi, która najbardziej koncentruje się na motoryzacji. Miażdżą go między elektrycznymi grzechotkami, światłami na masce, uderzeniami o średnim momencie obrotowym 1/2 cala i innymi. Ta wiertarko-wkrętarka nie zawodzi. Powiedziałem też kilka razy, że wkrętak udarowy był moim najczęściej używanym narzędziem w zestawie narzędzi. Zrobiłem pełną dogłębną recenzję tego zestawu ~ Zestaw wiertarko-wkrętarki udarowej Milwaukee M18

~ Zestaw wiertarko-wkrętarki udarowej Milwaukee M18

Bezszczotkowa podstawa zasilająca Ridgid MEGAMaxRidgid MEGAmax bezszczotkowy system zasilania 18 V
System MEGAmax jest całkiem fajny. To podstawka zasilająca z wymiennymi akcesoriami. Mój zestaw zawierał naprawdę niesamowitą piłę szablastą, wiertło kątowe 1/2″ i ciasto 6ah z ładowarką. Teraz naprawdę nie czuję, że mam odpowiednie kwalifikacje, aby zrobić recenzję tego produktu. Mogę powiedzieć, że dużo używałem piły szablastej i jest super! Wiertło kątowe działało prawidłowo, ale nie było ciasno dopasowane do podstawy. Również klucz do uchwytu nie pozostał w uchwycie. Jeśli wykonujesz ciężką pracę, może to nie stanowić problemu. Ładowarka posiada porty USB. Naprawdę uwielbiam tę funkcję. Jedna rzecz mniej do podłączenia, podoba mi się to

~ Baza mocy
~ Piła tłokowa
~ Wiertarka pod kątem prostym
~ Bateria

Ryobi ONE+ 18v przecinaki do śrubRyobi ONE+ 18v przecinaki do śrub
Jako technik motoryzacyjny nie jest to narzędzie, którego naprawdę chcesz używać. Jako właściciel domu jest świetnie. Również jako ktoś, kto lubi testować narzędzia, które robią fajne rzeczy, uwielbiam to. Użyłem go do przerobienia szafy w moim biurze z regulowanymi półkami z drutu. To z pewnością pokonało wykopanie mojej starej piły szablastej i tępych ostrzy. Użyłem go również do wykonania kołków prowadzących do przytrzymywania wspornika rdzenia podczas ustawiania VW w pozycji serwisowej. Jestem też dumny, że nie przeciąłem nim tysięcy rzeczy na pół.

~ Ryobi ONE+ 18v przecinaki do śrub
~ Bateria Ryobi ONE+

BLAZE 165 ft. Dalmierz laserowy z Bluetooth i kolorowym wyświetlaczemBLAZE 165 ft. Dalmierz laserowy z Bluetooth i kolorowym wyświetlaczem
To laserowe narzędzie pomiarowe jest jedną z tych rzeczy, których będę często używał, ale nigdy nie używam wszystkich naprawdę niesamowitych funkcji, które ma. Nie tylko mierzy i działa jako poziom, ale można go sparować z telefonem i używać go do obliczania powierzchni i objętości. Tego typu narzędzie ma zastosowanie w motoryzacji. Wykorzystaliśmy jeden do pomiarów samochodów podczas ustawiania wspomagania kierowcy. Naprawdę dałem temu małemu facetowi trening, kiedy przerabiałem moje biuro i sklep.

~ BLAZE 165 ft. Dalmierz laserowy z Bluetooth i kolorowym wyświetlaczem


Zestaw bitów łopatkowych Daredevil ze stali wysokowęglowej (12-częściowy)
Zestaw bitów łopatkowych Daredevil ze stali wysokowęglowej (12-częściowy)
Przy każdym z tych narzędzi aktywnie szukam sposobów ich dostosowania do branży motoryzacyjnej. Wiertła do drewna to takie, na które nie mogłem wymyślić. Ale to nie znaczy, że nie możemy się dobrze bawić podczas ich testowania. Te wiertła wykonały świetną robotę wgryzając się w drewno i wiercąc ładny, czysty otwór. Takie końcówki są zwykle używane podczas budowy do prowadzenia okablowania lub kanałów. Tworzą także naprawdę fajne filmy w zwolnionym tempie.

~ Zestaw bitów łopatkowych Daredevil ze stali wysokowęglowej (12-częściowy)

10-komorowy organizer na drobne części Deep Pro10-komorowy organizer na małe/głębokie części Deep Pro
Organizatory części nie są nową technologią. Ale utrzymanie porządku jako mechanik to jeden z najważniejszych elementów układanki. Te organizatorzy trochę awansują, ponieważ łączą się ze sobą. Pozwala to na łączenie wielu przypadków razem. Ten rodzaj przenośnej pamięci masowej nie jest używany w ustawieniach sklepu. To jest bardziej mobilna rzecz. Pomyśl o hydraulikach, elektrykach, technikach mobilnych jako głównych użytkownikach tego magazynu.

Lubię te organizery z Dewalt. Jedyną rzeczą, którą chciałbym zmienić, jest możliwość zatrzaśnięcia ich razem i nadal możliwość ich wstawania. Mały organizer zatrzaskuje się na środku większego. Zapobiega to wstawaniu zespołu.

~ 10-komorowy organizer głębokich części Deep Pro
~ 10-komorowy organizer na drobne części Deep Pro

Akumulatorowa gwoździarka do ramek Dewalt 20 V MAX, litowo-jonowa, 21 stopniAkumulatorowa gwoździarka do ramek Dewalt 20 V MAX, litowo-jonowa, 21 stopni
Podobnie jak wiertła do drewna, pistolet do gwoździ nie jest pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, gdy mówimy o naprawie samochodów. I to jest pierwszy raz, kiedy używam gwoździarki do oprawek. Mam spore doświadczenie w wykonywaniu prac związanych z przycinaniem i używaniu pistoletu do przycinania gwoździ. Naprawdę nie mogę powiedzieć, czy to świetny pistolet do gwoździ, czy nie. Ale myślę, że to wskazuje na coś, co widzi przemysł motoryzacyjny. Ekstremalna redukcja narzędzi pneumatycznych. Ponieważ technologia akumulatorowa jest tak dobra i stale się poprawia, narzędzia akumulatorowe szybko zastępują pneumatyczne. Tak, cena tego narzędzia to coś więcej niż narzędzie pneumatyczne. Ale pomyśl o tym, aby nie musieć nosić ze sobą sprężarki powietrza, aby z niej skorzystać. W środowisku sklepowym nie jest to tak duży problem. Poza kilkoma małymi sytuacjami i kilkoma narzędziami, bateria stała się moim celem.

~ Akumulatorowa gwoździarka do ramek Dewalt 20 V MAX, litowo-jonowa, 21 stopni

Brzeszczoty do pił szablastych DiabloBrzeszczoty do pił szablastych Diablo
Te brzeszczoty w połączeniu z piłą szablastą Ridgid. Stalowe i demonstracyjne ostrza posłużyły do ​​wykonania kilku zdjęć typu stock. I spełnili to, co obiecali. Naprawdę włożyłem ostrze do przycinania do pracy. Wiosną straciliśmy drzewo z powodu późnych przymrozków. Moja żona była na tyle miła, że ​​nie sprawiała mi kłopotu, żeby to zostawić. AKA, po prostu nie zabrałem się za to. Ale to pozwoliło mi przetestować jazdę tym ostrzem pod kątem rzeczywistego przycinania. Jak możesz sobie wyobrazić, przeciął drzewo jak nóż przez masło

~ Demoniczne ostrze demona
~ Ostrze do przycinania
~ Stalowy Demon

Przewodowy oscylacyjny zestaw narzędzi Multi-Max 5 A o zmiennej prędkości z 28 akcesoriamiPrzewodowy oscylacyjny zestaw narzędzi Multi-Max 5 A o zmiennej prędkości z 28 akcesoriami
Przez lata posiadałem dużą liczbę narzędzi marki Dremel. Posiadałem już wcześniej jedno tego typu narzędzie. To było wtedy, gdy pierwszy naprawdę trafił na rynek konsumencki. Zapomniałem o marce, ale pamiętam, że to stare narzędzie było śmieciem! Nie można było go używać dłużej niż minutę, zanim ciało stało się tak gorące, że nie można było go utrzymać. Z drugiej strony ten mały facet był świetny. Super łatwa wymiana głowic, wiele opcji akcesoriów i regulowana prędkość.

~ Przewodowy oscylacyjny zestaw narzędzi Multi-Max 5 A o zmiennej prędkości z 28 akcesoriami
~ Zestaw Dremel Universal Wood, Metal i Drywall
~ Zestaw akcesoriów do cięcia Dremel do drewna, metalu i płyt gipsowo-kartonowych

Cóż, to jest okład. Wiele świetnych narzędzi w tym kwartale. Jeśli zauważyłeś, mam (wkrótce gratis) kilka narzędzi. Gdy już będziemy po drugiej stronie SEMA, zrobię prezent podobny do ostatniej rundy. Pamiętaj, aby zarejestrować się, aby otrzymywać aktualizacje e-mail dotyczące darmowego narzędzia. Jeśli jeszcze nie obserwujesz mnie w mediach społecznościowych, nie masz szans. 🙂

Podcast motoryzacyjny Humble Mechanic

[ad_2]

Przetłumaczone z Zapraszamy do współpracy z naszym mobilnym mechanikiem z Krakowa. Mechanik z Dojazdem Kraków i okolice.

Warsztat Mechaniki, Sprzętu budowlanego, Koparek, Motocykli, Elektryki w Sprzęcie budowlanym, Mechanik Aut Elektrycznych, Diesel, Diagnostyka, Mechanika dla sprzętu budowlanego, Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników motocyklowych.

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik z Dojazdem do Domu!
Tel: +48 570 933 114

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Mobilny Mechanik dojazd do 30 min!

Wybierz opcje Mechanika z dojazdem do domu!

Mobilny Mechanik +48 570 933 114

Naprawa Samochodów Hybrydowych, Elektrycznych, Diesel, LPG, Adblue, Dostawczych, Quadów, Skuterów Wodnych, Motocykli, Sprzętu Budowlanego i Koparek w całej Polsce.

Mechanik z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Bezpośredni Tel: Technik Michał
(+48) 570 933 114

Mechanik z Dojazdem Kraków

Godź otwarcia od 6.00 do 17.00 Poniedziałek-Piątek  

Najtaniej w Krakowie

Lub Wybierz mechanika z Dojazdem po 17.00 oraz w Sobotę i Niedzielę


Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi: Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed zakupem przez mechanikaSprawdzanie samochodu w Warszawie przed zakupem – Zamów naszego specialistę od motoryzacji do swojego domu. 

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat. Spuszczanie paliwa Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *