Warsztat Mechaniki, Sprzętu budowlanego, Koparek, Motocykli, Elektryki w Sprzęcie budowlanym, Mechanik Aut Elektrycznych, Diesel, Diagnostyka, Mechanika dla sprzętu budowlanego, Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników motocyklowych.

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik z Dojazdem do Domu!
Tel: +48 570 933 114

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Mobilny Mechanik dojazd do 30 min!

Wybierz opcje Mechanika z dojazdem do domu!

Mobilny Mechanik +48 570 933 114

Naprawa Samochodów Hybrydowych, Elektrycznych, Diesel, LPG, Adblue, Dostawczych, Quadów, Skuterów Wodnych, Motocykli, Sprzętu Budowlanego i Koparek w całej Polsce.

Mechanik z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Bezpośredni Tel: Technik Michał
(+48) 570 933 114

Mechanik z Dojazdem Kraków

Godź otwarcia od 6.00 do 17.00 Poniedziałek-Piątek  

Najtaniej w Krakowie

Lub Wybierz mechanika z Dojazdem po 17.00 oraz w Sobotę i Niedzielę


Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi: Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed zakupem przez mechanikaSprawdzanie samochodu w Warszawie przed zakupem – Zamów naszego specialistę od motoryzacji do swojego domu. 

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat. Spuszczanie paliwa Warszawa

[ad_1]


Utrzymanie samochodu to całoroczna praktyka, ale staje się szczególnie ważna, gdy zmieniają się pory roku i wraz z nimi zmieniają się warunki na drogach. W firmie Glenn’s Auto Repair naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości usług naszym klientom podczas każdej wizyty, a tym samym zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom i ich rodzinom na drodze. Aby zapewnić Tobie i Twojemu pojazdowi bezpieczeństwo w miarę zmieniających się pór roku, przygotowaliśmy listę 5 wskazówek dotyczących konserwacji zapobiegawczej, które należy wziąć pod uwagę, gdy temperatura spada.

1. Opony: Jest to kluczowa część sezonowej konserwacji zapobiegawczej, ponieważ opony zmieniają się wraz z porami roku. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się jeździć przez cały rok, aż spadnie śnieg i lód, czy zmienisz parę opon letnich i zimowych w zależności od pogody, będziesz potrzebować pomocy przy zmianie kierunku i upewnieniu się, że wszystko jest wyrównane równomiernie dla płynnej i bezpiecznej jazdy.

Konieczna jest nie tylko zmiana opony, ponieważ lato przechodzi w jesień, a jesień przynosi lód i śnieg w zimie. Twoje opony wymagają również regularnej konserwacji w postaci wyrównania i rotacji. Z biegiem czasu bieżnik opon zużywa się, zwykle z jednej strony bardziej niż z drugiej. Może to powodować nierówną jazdę, a z czasem nawet utrudniać prawidłowe kierowanie. Regularne obracanie opon zapewnia równomierne zużycie bieżnika, co sprawia, że ​​pojazd porusza się płynniej i wydłuża żywotność opon.

2. Wymiana oleju: Nic dziwnego, że wiosna i lato mogą być przyczyną gromadzenia się dodatkowych zanieczyszczeń i kurzu w pojeździe. Suche, zakurzone drogi, deszcz, owady i inne czynniki środowiskowe, które wpływają na dobre samopoczucie Twojego samochodu, są bardziej intensywne w tych ciepłych porach roku, co sprawia, że ​​warto wymienić olej. Nie tylko olej może z czasem ulec zabrudzeniu, ale upał z długich letnich miesięcy może również spowodować szybsze wyczerpanie płynów w pojeździe. Z biegiem czasu olej w Twoim samochodzie stanie się grudkowaty i lepki, czyniąc go bezużytecznym. Powinieneś wymieniać olej co 6 miesięcy lub 10 000 mil.

3. Kontrola hamulców: Zatrzymanie zmniejsza moc na lodzie i śniegu, co sprawia, że ​​każda zmiana sezonowa jest dobrym momentem na kontrolę hamulców. Twój mechanik sprawdzi zacisk, wirnik, bęben i klocki, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jeśli od jakiegoś czasu nie wymieniałeś klocków hamulcowych, jest to najlepszy czas, aby to zrobić. Załóż te świeże klocki na miejsce i daj swojemu samochodowi największą szansę na czyste zatrzymanie, gdy nadejdzie czas na złamanie. Kiedy drogi staną się śliskie, będziesz wdzięczny, że to zrobiłeś.

4. Ogrzewanie i klimatyzacja: Gdy zmieni się pogoda, będziesz potrzebować pojazdu, który będzie w stanie odpowiednio regulować temperaturę. Tak więc, niezależnie od tego, czy opuszczasz wygodne wiosenne miesiące i kierujesz się w szalejący letni upał, czy też uciekasz z rześkich jesiennych dni w zimny zimowy wiatr, zmiany sezonowe to dobry czas na sprawdzenie systemu ogrzewania i klimatyzacji. Twój mechanik dokona oględzin, sprawdzi, czy nie ma wycieków lub problemów z płynami i otworami wentylacyjnymi oraz dokona drobnych napraw, aby upewnić się, że Twój pojazd jest ciepły i przyjemny w zimie oraz chłodny i wygodny w lecie.

5. Optymalizacja: Nie wiesz, która część Twojego pojazdu wymaga najwięcej pracy? Strojenie to świetny sposób na uspokojenie umysłu przed zmianami pór roku i pogody. Twój mechanik odnotuje wszelkie problemy z zapłonem, akumulatorem, silnikiem i zeskanuje kody domyślne, aby upewnić się, że Twój pojazd dowiezie Cię tam, gdzie musisz bezpiecznie jechać. Nie ma ustalonego standardu dostrajania pod względem tego, co jest sprawdzane, a co nie, różni się w zależności od sklepu. Jednak w Glenn’s Auto Repair ciężko pracujemy, aby wykryć każdy problem i naprawić go od razu podczas procesu tuningu, abyś nie musiał się tym martwić później.

Aby uzyskać więcej informacji na temat konserwacji zapobiegawczej lub dowiedzieć się więcej o dostępnych usługach samochodowych oferowanych w Glenn’s Auto Repair, skontaktuj się z nami już dziś. Nasz przyjazny personel zawsze chętnie odpowie na wszelkie pytania i czekamy na spotkanie z nowymi i powracającymi klientami w sklepie. Umów się na wizytę u jednego z naszych certyfikowanych mechaników w dogodnym dla Ciebie terminie i zobacz różnicę niż praca z markami Glenna.