Warsztat Mechaniki, Sprzętu budowlanego, Koparek, Motocykli, Elektryki w Sprzęcie budowlanym, Mechanik Aut Elektrycznych, Diesel, Diagnostyka, Mechanika dla sprzętu budowlanego, Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników motocyklowych.

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik z Dojazdem do Domu!
Tel: +48 570 933 114

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Mobilny Mechanik dojazd do 30 min!

Wybierz opcje Mechanika z dojazdem do domu!

Mobilny Mechanik +48 570 933 114

Naprawa Samochodów Hybrydowych, Elektrycznych, Diesel, LPG, Adblue, Dostawczych, Quadów, Skuterów Wodnych, Motocykli, Sprzętu Budowlanego i Koparek w całej Polsce.

Mechanik z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Bezpośredni Tel: Technik Michał
(+48) 570 933 114

Mechanik z Dojazdem Kraków

Godź otwarcia od 6.00 do 17.00 Poniedziałek-Piątek  

Najtaniej w Krakowie

Lub Wybierz mechanika z Dojazdem po 17.00 oraz w Sobotę i Niedzielę


Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi: Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed zakupem przez mechanikaSprawdzanie samochodu w Warszawie przed zakupem – Zamów naszego specialistę od motoryzacji do swojego domu. 

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat. Spuszczanie paliwa Warszawa

[ad_1]


Imię „konserwacja zapobiegawcza” mówi samo za siebie; pomaga zapobiegać w przyszłości wymaganiom bardziej zaawansowanych i kosztownych przeglądów samochodu poprzez wczesne naprawianie drobnych problemów. Powinieneś zabrać swój pojazd do warsztatu, jeśli zauważysz jakiekolwiek drżenie, dziwne zapachy, dym lub dziwne dźwięki wydobywające się z silnika, hamulców lub innych części pojazdu. Czasami Twój pojazd nie daje żadnej fizycznej wskazówki, że coś jest nie tak, co ma miejsce w przypadku zastosowania profilaktyki. Regularne przeglądy i przeglądy pojazdu zapewnią jego płynną pracę i zapobiegną późniejszemu wydawaniu dużych pieniędzy na naprawy.

W firmie Glenn’s Auto Repair chcemy, aby nasi klienci mogli jak najlepiej wykorzystać swoje pojazdy, dlatego przygotowaliśmy listę 4 rodzajów konserwacji zapobiegawczej, które należy rozważyć co roku.

1. Kontrola paska rozrządu: Twój pasek rozrządu odgrywa dużą rolę w działaniu silnika. Reguluje tłoki i wałek rozrządu, aby kluczowe elementy silnika nie uderzały o siebie i nie powodowały niepotrzebnego tarcia. Gdy pasek rozrządu przestaje działać, dochodzi do szlifowania i tarcia, co może oznaczać duże naprawy i wymiany silnika.

Twój pasek rozrządu powinien być wymieniany co 60 000 mil, ale nawet jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na wymianę, warto sprawdzać go raz w roku, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku i działa.

2. Wymiana oleju: prawdopodobnie najczęściej wymieniana konserwacja zapobiegawcza na naszym blogu, wymiana oleju jest ważna, aby zapewnić płynną pracę silnika. Zabłocony lub gęsty olej zanieczyści elementy pojazdu, uniemożliwiając ich prawidłowe działanie i powodując gromadzenie się brudu w mechanice. Powinieneś wymieniać olej co 3000 do 10 000 mil, w zależności od jego wyglądu.

Aby określić, czy Twój olej wymaga wymiany, sprawdź olej. To jest coś, co Twój mechanik może dla Ciebie zrobić podczas konserwacji zapobiegawczej, ale jest to również zadanie, które możesz wykonać w domu, nie martwiąc się o uszkodzenie pojazdu za pomocą praktyk DIY. Niezależnie od tego, czy używasz miernika elektronicznego, czy klasycznego bagnetu, jeśli posiadasz pojazd, powinieneś dowiedzieć się, jak sprawdzać czysty olej.

3. Sprawdzanie akumulatora: Twój mechanik niewiele może zrobić dla akumulatora poza jego wymianą, ale akumulator mówi nam wiele o żywotności Twojego pojazdu. Na przykład, jeśli akumulator powinien działać jak nowy, ale ma problemy z uruchomieniem pojazdu lub utrzymaniem naładowania podczas użytkowania, może to oznaczać, że wystąpił problem z systemem rozruchu i ładowania.

Wyszkolony mechanik, taki jak nasz zespół w Glenn’s Auto Repair, sprawdzi, czy nie ma wycieków, nagromadzenia i innych problemów, które mogą powodować nieprawidłowe działanie akumulatora. Czasami coś tak małego, jak niewielkie nagromadzenie na kontaktach, może uniemożliwić jego działanie. Twój mechanik może to dla Ciebie posprzątać, dokonać drobnych korekt i przywrócić pojazd do pełnej sprawności w mgnieniu oka.

4. Wyrównanie opon: Z biegiem czasu sposób prowadzenia pojazdu może powodować nierównomierne zużycie bieżnika i przesuwanie opon z miejsca, w którym zostały umieszczone w pojeździe. Jeśli opony nie są odpowiednio ustawione, może to spowodować problemy z kierowaniem. Za każdym razem, gdy zmieniasz opony, powinieneś wykonać wyrównanie, aby upewnić się, że wszystko jest prawidłowo umieszczone w Twoim pojeździe. Pamiętaj, aby regularnie obracać opony, aby bieżnik ścierał się równomiernie po obu stronach, zapewniając płynną jazdę.

Wymiana opon, aby przejść do przodu i uzyskać wyrównanie i rotację, może wydawać się dużo czasu i pieniędzy, ale jest tego warta. Pojazdy, które nie mają obróconych i wyrównanych opon, będą potrzebowały zupełnie nowych opon znacznie wcześniej niż zwykle.

Aby uzyskać więcej informacji na temat konserwacji zapobiegawczej lub umówić się na wizytę u jednego z naszych certyfikowanych mechaników, skontaktuj się z nami już dziś. W Naprawie Samochodowej Glenn ciężko pracujemy nad Twoim pojazdem, abyś nie musiał. Korzystając z naszych usług konserwacji zapobiegawczej, możesz zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy na przyszłe naprawy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o różnych rodzajach konserwacji zapobiegawczej, jakich wymaga Twój pojazd i dlaczego jest to ważne, zapoznaj się z innymi postami na naszym blogu.