Warsztat Mechaniki, Sprzętu budowlanego, Koparek, Motocykli, Elektryki w Sprzęcie budowlanym, Mechanik Aut Elektrycznych, Diesel, Diagnostyka, Mechanika dla sprzętu budowlanego, Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników motocyklowych.

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik z Dojazdem do Domu!
Tel: +48 570 933 114

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Mobilny Mechanik dojazd do 30 min!

Wybierz opcje Mechanika z dojazdem do domu!

Mobilny Mechanik +48 570 933 114

Naprawa Samochodów Hybrydowych, Elektrycznych, Diesel, LPG, Adblue, Dostawczych, Quadów, Skuterów Wodnych, Motocykli, Sprzętu Budowlanego i Koparek w całej Polsce.

Mechanik z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Bezpośredni Tel: Technik Michał
(+48) 570 933 114

Mechanik z Dojazdem Kraków

Godź otwarcia od 6.00 do 17.00 Poniedziałek-Piątek  

Najtaniej w Krakowie

Lub Wybierz mechanika z Dojazdem po 17.00 oraz w Sobotę i Niedzielę


Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi: Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed zakupem przez mechanikaSprawdzanie samochodu w Warszawie przed zakupem – Zamów naszego specialistę od motoryzacji do swojego domu. 

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat. Spuszczanie paliwa Warszawa

[ad_1]


Twój silnik jest sercem Twojego pojazdu; jeśli nie działa prawidłowo, możesz być pewien, że w najbliższym czasie nigdzie się nie wybierasz. Właściwa konserwacja silnika zapewnia również, że silnik nie przegrzeje się podczas jazdy lub nie wyłączy się na skrzyżowaniu. Nieprawidłowo działający silnik to ogromny problem bezpieczeństwa, jeśli chodzi o Twój pojazd, a także o bezpieczeństwo osób znajdujących się w jego wnętrzu.

Chociaż silnik wygląda jak jedna wielka część samochodowa, składa się z wielu różnych komponentów, które współpracują ze sobą, tworząc i rozprowadzając energię w całym pojeździe. W firmie Glenn Auto Repair sugerujemy regularną konserwację silnika, aby zapobiec przyszłym problemom i przyszłym drenażom pieniędzy z Twojego pojazdu.

1. Utrzymanie czystości: Twój silnik ma duże znaczenie dla Twojego pojazdu. W rzeczywistości bez niego Twój samochód nie zajechałby zbyt daleko, dlatego ważne jest, aby silnik był czysty od zanieczyszczeń, kurzu i brudu. Z biegiem czasu filtry mogą się zatykać, liście i brud wylatują pod maskę, a owady przedostają się do Twojego pojazdu. Smar pokrywający silnik może zatrzymywać ciepło, utrudniając prawidłowe chłodzenie silnika.

Twój mechanik prawdopodobnie użyje lub zaleci odtłuszczacz, aby dokładnie wyczyścić zewnętrzną część silnika. Do usuwania zanieczyszczeń i kurzu z otoczenia obudowy można również użyć odkurzacza. Na szczęście sposób, w jaki silnik jest złożony, utrzymuje większość zanieczyszczeń, które dostają się do pojazdu, z dala od działających elementów silnika. Jeśli jednak zauważysz dziwne dźwięki, zapachy lub dym wydobywający się z komory silnika, zadzwoń do mechanika tak szybko, jak to możliwe.

2. Usługa świec zapłonowych: Aby utrzymać brud i brud z dala od komory spalania, świecę zapłonową należy okresowo czyścić. Aby to zrobić, twój mechanik usunie przewód wtyczki, wyczyści przestrzeń wokół niej, wyjmie wtyczkę i użyj specjalnego środka czyszczącego i szczotki, aby usunąć wszelkie nagromadzenie, brud lub kurz. To taka mała praca, ale może w dużym stopniu poprawić ogólną wydajność silnika.

3. Właściwe smarowanie: W silniku jest tak wiele ruchomych części, że ważne jest, aby zawsze mieć odpowiednie smarowanie. W przeciwnym razie tarcie spowodowane przez wiele z tych ruchomych elementów zacznie się ocierać i szlifować, powodując uszkodzenia. Czasami to uszkodzenie jest nieodwracalne i spowoduje konieczność wymiany jednej lub więcej części, zanim silnik będzie znów działał prawidłowo.

Twój mechanik będzie pracował, aby upewnić się, że twój wał korbowy, pierścienie tłokowe i ściany cylindrów są odpowiednio nasmarowane, aby uniknąć tarcia i uszkodzenia pojazdu. Jest to również dobry moment, aby mechanik sprawdził uszczelki w niektórych częściach silnika, aby upewnić się, że wszystko pasuje do siebie tak, jak powinno, aby zapewnić płynną jazdę.

4. Wymiana oleju: To taka prosta procedura, a jednak tak wielu odkłada ją, aż będzie za późno. Wymiana oleju może mieć ogromny wpływ na osiągi silnika i ogólne osiągi pojazdu. Z biegiem czasu olej może stać się mętny, mętny i lepki, a to nie pomaga silnikowi w maksymalnym wykorzystaniu układu smarowania. Twój olej powinien być sprawdzany i wymieniany raz na 6 miesięcy po przejechaniu 10 000 mil, aby upewnić się, że Twój pojazd jest w doskonałym stanie, a silnik w pełni wykorzystuje olej, którego używa. Nie masz pewności, czy zmieniło się Twoje zapotrzebowanie na olej? Zadzwoń do serwisu samochodowego Glenna, aby sprawdzić olej już dziś!

Jeśli zauważysz problem z silnikiem, najlepiej umówić się na spotkanie z mechanikiem. Im dłużej problem z silnikiem nie zostanie rozwiązany, tym więcej szkód zacznie powodować. To, co mogło być prostym rozwiązaniem, może zmienić się w konieczność wymiany wielu różnych części i elementów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat konserwacji silnika, konserwacji prewencyjnej lub naszych innych usług samochodowych, skontaktuj się z nami już dziś. W firmie Glenn’s Auto Repair na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego ciężko pracujemy, aby zapewnić wysokiej jakości usługi za każdym razem, gdy wykonujemy pracę przy Twoim pojeździe. Dowiedz się więcej o konserwacji zapobiegawczej i dlaczego jest ona ważna na naszym firmowym blogu lub umów się na wizytę u jednego z naszych certyfikowanych mechaników w dogodnym dla Ciebie terminie.