Warsztat Mechaniki, Sprzętu budowlanego, Koparek, Motocykli, Elektryki w Sprzęcie budowlanym, Mechanik Aut Elektrycznych, Diesel, Diagnostyka, Mechanika dla sprzętu budowlanego, Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników motocyklowych.

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik z Dojazdem do Domu!
Tel: +48 570 933 114

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Mobilny Mechanik dojazd do 30 min!

Wybierz opcje Mechanika z dojazdem do domu!

Mobilny Mechanik +48 570 933 114

Naprawa Samochodów Hybrydowych, Elektrycznych, Diesel, LPG, Adblue, Dostawczych, Quadów, Skuterów Wodnych, Motocykli, Sprzętu Budowlanego i Koparek w całej Polsce.

Mechanik z Dojazdem w Warszawie!

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych.

Bezpośredni Tel: Technik Michał
(+48) 570 933 114

Mechanik z Dojazdem Kraków

Godź otwarcia od 6.00 do 17.00 Poniedziałek-Piątek  

Najtaniej w Krakowie

Lub Wybierz mechanika z Dojazdem po 17.00 oraz w Sobotę i Niedzielę


Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi: Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed zakupem przez mechanikaSprawdzanie samochodu w Warszawie przed zakupem – Zamów naszego specialistę od motoryzacji do swojego domu. 

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat. Spuszczanie paliwa Warszawa

[ad_1]


Hamulce w Twoim pojeździe pracują ciężko za każdym razem, gdy jedziesz. Kiedy zwalniasz w ruchu ulicznym, zatrzymaj się na czerwonym świetle lub musisz wykonać szybki ostry postój z powodu przeszkody na drodze, Twoje hamulce działają. Z biegiem czasu używanie hamulców powoduje normalne zużycie, co może spowodować, że staną się one nieskuteczne lub bezużyteczne. Ważne jest, aby regularnie przeprowadzać konserwację układu hamulcowego, aby utrzymać go w doskonałym stanie i zapewnić bezpieczne warunki jazdy Tobie i Twojej rodzinie.

Co sprawia, że ​​hamulec?

Układ hamulcowy w Twoim pojeździe składa się z tarczy, zwanej również tarczą, zacisku i klocka hamulcowego. Z wnętrza samochodu wydaje się, że wszystko, co się dzieje, to naciśnięcie pedału hamulca i pojazd się zatrzymuje. Ale wewnątrz samochodu ten wciśnięty pedał przesyła płyn hamulcowy przez przewody hamulcowe, gdy tłok porusza się w głównym cylindrze. Gdy tłoki w zacisku są uruchamiane, szczęka hamulcowa naciska na tarczę, powodując tarcie o bęben hamulcowy. Zasadniczo to ciśnienie wywołane przez klocek hamulcowy na bębnie spowolni toczenie pojazdu i ostatecznie spowoduje jego zatrzymanie.

W ten sposób możesz zobaczyć, że Twoje hamulce są napędzane czymś więcej niż zwykłym pedałem na podłodze pojazdu. Bezpieczne i terminowe zatrzymanie samochodu wymaga wielu czynników roboczych. Dlatego bardzo ważne jest, aby każda część była sprawna dzięki ciągłej konserwacji zapobiegawczej.

Dlaczego warto wybrać mechanika?

Wymiana klocków hamulcowych to jedno z drobnych zadań, na które wielu majsterkowiczów decyduje się samemu. Chociaż jest to z pewnością jedna z łatwiejszych do opanowania poprawek w czasie, ważne jest, abyś dokładnie wiedział, co robisz, jeśli spróbujesz tego w domu. Jeśli chodzi o coś tak ważnego jak hamulce, my w Glenn’s Auto Repair zawsze polecamy certyfikowanego mechanika zamiast majsterkowania. Możesz zaoszczędzić kilka dolców, ale jeśli klocek nie jest prawidłowo założony lub podczas naprawy wystąpi uszkodzenie zacisku lub innych elementów hamulca, Twój pojazd może stać się niebezpieczny na drogach.

Jeśli twoje hamulce piszczą, zacinają się lub wydają się wywierać większy nacisk niż zwykle, aby je włączyć, czas zobaczyć się z mechanikiem.

Cena punktów do rozważenia

Niestety, tarcie hamulców powoduje, że klocki hamulcowe z czasem się zużywają i będą musiały być od czasu do czasu wymieniane. Jest to normalna część rutynowej konserwacji zapobiegawczej, którą należy uwzględnić w układzie hamulcowym. Oczywiście oznacza to wydawanie pieniędzy na utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i bezpieczny powrót do domu każdego dnia. Więc ile pieniędzy chcesz wydać na naprawę hamulców?

Średnia cena wymiany klocka hamulcowego waha się od 100 do 300 USD za oś, w zależności od sklepu, w którym pracujesz. W tej chwili może się wydawać, że to dużo, ale rozważ alternatywę. Naprawa lub wymiana zacisku hamulca, jeśli klocek zostanie zapomniany i nastąpi dalsze uszkodzenie, może kosztować od 300 do 800 USD, nawet w niektórych warsztatach nawet 1000 USD. Podobnie wymiana tarczy hamulcowej kosztuje od 406 do 559 USD.

Kiedy widzisz wszystkie te liczby razem, jest to zniechęcający obraz, dlatego w Glenn Auto Repair zawsze sugerujemy naszym klientom konserwację zapobiegawczą. Obejmuje to sprawdzanie hamulców oraz dokonywanie drobnych napraw i regulacji, takich jak wymiana klocków hamulcowych. Oczywiście ma to swoją cenę, ale na dłuższą metę jest więcej niż warte, jeśli weźmiesz pod uwagę dodatkowe fundusze, które wydasz z biegiem czasu, jeśli klocki hamulcowe się nie naprawią.

Aby uzyskać więcej informacji na temat prewencyjnej naprawy hamulców i innych usług oferowanych przez Glenn’s Auto Repair, skontaktuj się z nami już dziś. Zawsze cieszymy się z wiadomości od nowych i powracających klientów i możemy z łatwością umówić się na spotkanie z jednym z naszych certyfikowanych mechaników w dogodnym dla Ciebie terminie. Nie pozwól, aby hamulce dotarły do ​​punktu, w którym Twój samochód będzie bardziej przypominał dziurę z pieniędzmi niż środek transportu. Zadzwoń do serwisu samochodowego Glenn już dziś i zaoszczędź pieniądze na dłuższą metę.